Skip to content
NT PAIEŠKA IR ĮSIGIJIMAS

Įsigyjant NT, atliekame rinkos analizę ir teisinį auditą, nustatome turto vertę, bei konsultuojame investicinės strategijos klausimais, įvertiname maksimalų geriausią turto panaudojimą.

NT VERTĖS SUKŪRIMAS

Vertės kūrimo procese užtikriname sklandų teritorijų planavimo, projektavimo ir statybų projektų valdymą, kuriame rinkodaros strategiją ir parenkame tinkamiausius rinkodaros įrankius.

NT VALDYMAS

Valdymo procese kompleksiškai apjungiame NT projektų valdymą ir administravimą, finansų ir rinkodaros valdymą, nuolatos atliekame rinkos analizę, atsižvelgdami į NT dinamiką ir tendencijas, siūlome geriausius sprendimus, siekiant didinti NT investicijų vertę.

NT PARDAVIMAS

Parduodant NT, padedame nustatyti turto vertę ir tarpininkaujame pardavimo proceso metu.

MŪSŲ PATIRTIS

0 +

metų NT sektoriuje

REGROUP – inovatyvi įmonių grupė veikianti nuo 2006 metų, teikianti nekilnojamo turto investicijų valdymo, projektų valdymo bei projektavimo paslaugas.

0 +

NT plėtros projektų

Savo srities profesionalų komanda, pasirengusi suteikti profesionalias NT valdymo paslaugas. Mes puikiai išmanome visus investicinius ir NT valdymo procesus, sukurdami ir išlaikydami maksimalią objektų vertę.
0 +

patenkintų klientų

Savo klientams padedame visais turto vystymo klausimais ir siūlome platų paslaugų spektrą: nuo žemės įsigijimo, teritorijų planavimo procedūrų, statybos leidimų gavimo iki statybos proceso ir viso reikiamo bendravimo su valstybės institucijomis.

NARYSTĖS

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA)

LNTPA vienija vystytojus, finansuotojus, NT paslaugų ir teisinių paslaugų teikėjus. Asociacija atstovauja narių verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja konferencijas, seminarus NT profesionalams ir plačiajai visuomenei. Taip pat siekia ugdyti savo bendruomenę – dalyvauja tarptautinėse parodose, rengia tarptautiius profesinius turus, subūrė plačią sektoriaus inovacijomis besidominčių PropTech Baltic bendruomenę.

PROJEKTAVIMO PASLAUGOS

Turime plačią profesionalų komandą, kuri padės greitai ir kokybiškai įvykdyti Jūsų projektus, nepriklausomai nuo Jūsų tikslų ir patirties NT rinkoje.

Sekite mus:
© 2024 Regroup
Tinklalapį kūrė: