skip to Main Content

Apie projektą

Netimeras – baltų regioninis valdovas, susijęs su 1009 m. vykusia Šv. Brunono misija, kuomet Lietuvos vardas pirmą kartą buvo paminėtas rašytiniuose šaltiniuose. Ar žinote, kad anot istorikų pirmasis lietuvių karalius, priėmęs katalikišką krikštą, buvo būtent XI a. pradžioje gyvenęs Netimeras, o ne XIII a. lietuvių karalius Mindaugas, kurį ilgaamžis istoriografinis mitas pavertė pirmuoju ir vieninteliu lietuvių karaliumi? Šio valdovo garbei Vilniaus miesto savivaldybė suteikė gatvės pavadinimą Gulbinuose.

„Netimero slėnis“ – baltų valdovui įamžinti naujai kuriamas uždaras 19 sklypų kvartalas Vilniaus mieste, perspektyvaus Gulbinų mikrorajono centre.

Neįtikėtina kaina, nuostabi gamta, patrauklūs sklypų plotai, privatūs uždari akligatviai, bei saugi kaimynystė. Kviečiame išsirinkti sklypą ir jau ateinantį pavasarį  pradėti savo namo statybas!

Elektra atvedama prie sklypų.  Netimero gatvė – nuolat savivaldybės prižiūrima. Netoliese – jau gyvenantys ir besikuriantys kaimynai.

Sklypai

Kainos

Nr.PlotasKainaPlanasStatusas
20---Parduotas
22---Parduotas
24---Parduotas
26---Parduotas
28---Parduotas
30---Parduotas
32---Parduotas
34---Parduotas
44---Parduotas
50---Parduotas
58---Parduotas
60---Parduotas
62--_Parduotas
64---Parduotas

Vieta

Gulbinų rajonas susisiekimo požiūriu yra labai patrauklus nes yra išsidėstęs prie vienos iš svarbiausios miesto magistralės – Molėtų plento (A-14), kuria galima per 30 minučių pasiekti populiariausias Vilniečiams rekreacines zonas, esančias 30-50 km atstumu nuo Vilniaus.

Iki miesto centro Molėtų plentas (Geležinio Vilko gatvė) yra greitojo eismo 80 km./val. gatvė. Ne piko metu kelionė automobiliu iki centro trunka tik apie 10 min. Piko metu automobilių spūstys susidaro tik ties miesto centru.

Gamtos požiūriu – Gulbinai vienas iš patraukliausių rajonų visame mieste, iš trijų pusių ribojasi su didžiausiu mieste Verkių regioniniu parku, kuriame jau yra išvystyti sporto, poilsio bei rekreacijos objektai, yra net 3 Natūra 2000 teritorijos, 6 ežerai, 4 upės, vienas didžiausių Vilniuje dvaras, paveldo objektas – Verkių dvaras. Išvardintais aspektais Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios mažiau patrauklios tiek gamtovaizdžio, rekreacijos, tiek ir susisiekimo požiūriu.

Mėgstantiems aktyvų poilsį: vos už 10 minučių dviračiu (25 min. pėstute) – ežeras Gulbinas; vos už 10 minučių dviračiu (25 min pėstute) – Verkiu regioninis parkas ir jo nuostabaus grožio pažintiniai takai.

Galerija

2018-10-26 - Įrengtos skaldos pagrindo gatvės
2018-10-24 - Vykdomi gatvės pagrindų įrengimo darbai
2018-10-15 - Ekskavatorius Kobelco iškilmingai pradėjo žemės darbus Netimero slėnyje - vyksta gatvės pagrindų įrengimas!

susidomėjote? turite klausimų? susisiekite!

Jurgis Zabilius

867114216

Jurgis@regroup.lt

Projekto valdytojas:

Regroup - nekilnojamojo turto projektavimas ir valdymas

Pasidalinkite:

""
1
Jūsų vardas
mood
Telefonas
local_phone
Žinutė
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Back To Top