Slide

vYSTOMI PROJEKTAI

Išskirtinis gyvenamų kvartalų projektas Gulbinuose

VILNIAUS ŠILAS

Išskirtinis kvartalas, trokštantiems privatumo, erdvės ir ramaus gyvenimo miško ir gamtos apsuptyje, nenutolstant nuo Vilniaus miesto centro.

Kvartalas su visa miesto infrastruktūra

VILNIAUS KALVOS

Gyvenamųjų sklypų projektas, ieškantiems sklypo su visa miesto infrastruktūra, vertinantiems miesto privalumus ir savo laiką.

Jaukūs vakarai su pušyno panorama

MIESTO VAKARAI

Išskirtinio grožio, Vilniaus miesto vakaruose įsikūrusi, sklypų gyvenvietė džiugina nuostabiais gamtos peizažais ir ją supančia žaluma, o kelionės į miesto centrą trunka vos nuo 15 minučių.

Mes galime tapti Jūsų strateginiu partneriu viso NT projekto gyvavimo ciklo metu: ieškant ir įsigyjant turtą, sukuriant ir išlaikant jo vertę, valdant ir parduodant. DAUGIAU APIE MUS

MŪSŲ PATIRTIS

0 +

metų NT sektoriuje

REGROUP – inovatyvi įmonių grupė veikianti nuo 2006 metų, teikianti nekilnojamo turto investicijų valdymo, projektų valdymo bei projektavimo paslaugas.

0 +

NT plėtros projektų

Savo srities profesionalų komanda, pasirengusi suteikti profesionalias NT valdymo paslaugas. Mes puikiai išmanome visus investicinius ir NT valdymo procesus, sukurdami ir išlaikydami maksimalią objektų vertę.
0 +

patenkintų klientų

Savo klientams padedame visais turto vystymo klausimais ir siūlome platų paslaugų spektrą: nuo žemės įsigijimo, teritorijų planavimo procedūrų, statybos leidimų gavimo iki statybos proceso ir viso reikiamo bendravimo su valstybės institucijomis.