Slide

vYSTOMI PROJEKTAI

Erdvūs sklypai su vaizdu į mišką

MIŠKAS OŠIA – naujai vystomas, gamta alsuojantis, uždaras erdvių sklypų kompleksas Trakų rajone. Didžiausias projekto išskirtinumas – tankus miškas, besidriekiantis sklypų komplekso vakaruose, sukuriantis tobulas sąlygas kurti ypatingą šeimos būstą, orientuotą į nuostabią miško panoramą.

Išskirtinis gyvenamų kvartalų projektas Gulbinuose​

V ETAPAS - NAMAI

Netrukus pristatysime penktąjį VILNIAUS ŠILAS etapą naujoje lokacijoje Gulbinuose, kurioje galėsite įsigyti naujai pastatytus namus moderniame kotedžų kvartale.

Kvartalas su visa miesto infrastruktūra​

Gyvenamųjų sklypų projektas, ieškantiems sklypo su visa miesto infrastruktūra, vertinantiems miesto privalumus ir savo laiką.

Mes galime tapti Jūsų strateginiu partneriu viso NT projekto gyvavimo ciklo metu: ieškant ir įsigyjant turtą, sukuriant ir išlaikant jo vertę, valdant ir parduodant. DAUGIAU APIE MUS

MŪSŲ PATIRTIS

0 +

metų NT sektoriuje

REGROUP – inovatyvi įmonių grupė veikianti nuo 2006 metų, teikianti nekilnojamo turto investicijų valdymo, projektų valdymo bei projektavimo paslaugas.

0 +

NT plėtros projektų

Savo srities profesionalų komanda, pasirengusi suteikti profesionalias NT valdymo paslaugas. Mes puikiai išmanome visus investicinius ir NT valdymo procesus, sukurdami ir išlaikydami maksimalią objektų vertę.
0 +

patenkintų klientų

Savo klientams padedame visais turto vystymo klausimais ir siūlome platų paslaugų spektrą: nuo žemės įsigijimo, teritorijų planavimo procedūrų, statybos leidimų gavimo iki statybos proceso ir viso reikiamo bendravimo su valstybės institucijomis.