skip to Main Content

Apie projektą

„Sidabrės slėnis“ – naujai kuriamas jaukus ir  uždaras sklypų kvartalas Vilniaus mieste, perspektyvaus Gulbinų mikrorajono centre.

Geriausia kaina, nuostabi gamta, patrauklūs sklypų plotai, privatūs uždari akligatviai, bei saugi kaimynystė. Kviečiame išsirinkti sklypą ir jau ateinantį pavasarį pradėti savo namo statybas!

Elektra atvedama prie sklypų. Įrengiama kieto pagrindo gatvė. Netoliese – jau gyvenantys ir besikuriantys kaimynai.

Kvartalo bendruomenei priklausys 833 m2 želdynas. Jame bus galima įsirengti vaikų žaidimo aikštelę, sporto aikštyną, grilio ar ramaus poilsio zoną.

Sklypai

Kainos

Nr. PlotasKainaStatusas
Sklypas AParduotas
Sklypas BParduotas
Sklypas CParduotas
Sklypas DParduotas
Sklypas EParduotas
Sklypas FParduotas
Sklypas GParduotas
Baltadvario g. 2Parduotas
Baltadvario g. 4Parduotas
Baltadvario g. 6Parduotas
Baltadvario g. 8Parduotas
Baltadvario g. 10Parduotas
Baltadvario g. 12Parduotas
Baltadvario g. 14Parduotas

Vieta

Gulbinų rajonas susisiekimo požiūriu yra labai patrauklus nes yra išsidėstęs prie vienos iš svarbiausios miesto magistralės – Molėtų plento (A-14), kuria galima per 30 minučių pasiekti populiariausias Vilniečiams rekreacines zonas, esančias 30-50 km atstumu nuo Vilniaus.

Iki miesto centro Molėtų plentas (Geležinio Vilko gatvė) yra greitojo eismo 80 km./val. gatvė. Ne piko metu kelionė automobiliu iki centro trunka tik apie 10 min. Piko metu automobilių spūstys susidaro tik ties miesto centru.

Gamtos požiūriu – Gulbinai vienas iš patraukliausių rajonų visame mieste, iš trijų pusių ribojasi su didžiausiu mieste Verkių regioniniu parku, kuriame jau yra išvystyti sporto, poilsio bei rekreacijos objektai, yra net 3 Natūra 2000 teritorijos, 6 ežerai, 4 upės, vienas didžiausių Vilniuje dvaras, paveldo objektas – Verkių dvaras. Išvardintais aspektais Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios mažiau patrauklios tiek gamtovaizdžio, rekreacijos, tiek ir susisiekimo požiūriu.

Mėgstantiems aktyvų poilsį: vos už 10 minučių dviračiu (25 min. pėstute) – ežeras Gulbinas; vos už 10 minučių dviračiu (25 min pėstute) – Verkiu regioninis parkas ir jo nuostabaus grožio pažintiniai takai.

Galerija

2018-11-29 - Vyksta Sidabrės gatvės įrengimo darbai

susidomėjote? susisiekite!

""
1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Vilmantas Zabilius
86 83 31336
Vilmantas@regroup.lt

Projekto valdytojas:

Regroup - nekilnojamojo turto projektavimas ir valdymas

Pasidalinkite:

Vilmantas Zabilius
Back To Top