Apie kvartalą

parduodami sklypai prie misko vilniaus rajone
Vieta

MIŠKO TERASOS – tai naujai formuojamas 34 sklypų, skirtų gyvenamųjų namų statybai, kvartalas Vilniaus mieste, iš kurio Gedimino prospektą ne piko metu pasieksite per mažiau nei 20 min. Dėl mikrorajono padėties tai yra ideali vieta žmogui, norinčiam išnaudoti miesto teikiamus privalumus, o kartu ir ilsėtis gamtojeerdviame ir privačiame kieme prie miško !

Užstatymo tipas

Siekiant formuoti vientisą privačių namų kvartalą, visuose MIŠKO TERASŲ sklypuose,  statyti tik vieną vienbutį ar dvibutį gyvenamąjį namą. Įsigiję sklypą MIŠKO TERASŲ kvartale busite garantuoti, kad kaimynai nepradės statyti kotedžų .

vienbučių namų kvartalas Vilniuje gulbinuose
sklypai pardavimui gulbinai vilnius
Kraštovaizdis

Kraštovaizdžio atžvilgiu Gulbinų rajonas – išskirtinis ir unikalus Vilniaus mieste, iš trijų pusių yra supamas didžiausio Vilniuje – Verkių regioninio parko. Taip pat šalia yra išsidėstęs Gulbino ežeras, Riešės upelis. Gulbinų teritorijos reljefas švelniai kalvotas, jame nestinga želdynų – Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios tikrai mažiau patrauklios gamtovaizdžio požiūriu.

Infrastruktūra ir vertė

MIŠKO TERASOS  siūlo racionaliai suplanuotą gyvenamųjų namų kvartalą su būtinais infrastruktūros sprendimais, garantuojančiais galimybę nedelsiant įsikurti bei tą padaryti patiriant minimalias išlaidas.

sutvarkyta infrastruktura sklypu kvartale
investicija sklypai vilniaus rajone
Investicija

Atsižvelgiant į MIŠKO TERASŲ siūlomą infrastruktūrąvietą Vilniaus mieste, rinkos tendencijas bei į tai, kad pačiam GULBINĖLIŲ kvartalui vystantis sklypai taps vertingesni, galima teigti, kad šiuo metu tai yra puiki galimybė investuoti sukauptus pinigus, tikintis ne tik juos išsaugoti, bet ir uždirbtiŽemė – tai tikras turtas.